KH-F400V-10P-5.08G
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-F400V-10P-5.08G
JLCPCB Part #
C2847155
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 15A 1x10P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS