KH-ZBK400R-3P-5.08GS
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-ZBK400R-3P-5.08GS
JLCPCB Part #
C2847140
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS