SMCJ58CA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SMCJ58CA
JLCPCB Part #
C2846052
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1 16A 58V 5uA 64.4V 93.6V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS