KH-BM2.54-10P-W
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-BM2.54-10P-W
JLCPCB Part #
C2842920
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 10 100mA 2,000 cycles 2.54mm 24V PC Pin Red Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS