KH-10027B-SMT2.54-6P
MFR.Part #
KH-10027B-SMT2.54-6P
JLCPCB Part #
C2842912
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 100mA 2,000 cycles 2.54mm 24V 6 Black Gull Wing Slide, Rocked SMD,P=2.54mm DIP Switches ROHS