KH-10027A-HL2.54-4P
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-10027A-HL2.54-4P
JLCPCB Part #
C2842907
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 100mA 2,000 cycles 2.54mm 24V 4 Black PC Pin Slide, Rocked 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS