KH-1002-CB2.54-2P
MFR.Part #
KH-1002-CB2.54-2P
JLCPCB Part #
C2842900
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-20℃~+70℃ 100mA 2,000 cycles 2.54mm 24V 4 Black PC Pin Piano Key 插件,P=2.54mm DIP Switches ROHS