FNR-10K681T
MFR.Part #
FNR-10K681T
JLCPCB Part #
C2842073
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.12kV 130pF@1kHz 2.5kA 400mW 420V 560V 60J 680V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS