RC-02W130JT
- MFR.Part #
- RC-02W130JT
- JLCPCB Part #
- C321291
- Description
- -55℃~+155℃ 13Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS