RC-01W912JT
MFR.Part #
RC-01W912JT
JLCPCB Part #
C321088
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS