A2501WR-S-6P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WR-S-6P
JLCPCB Part #
C2840312
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS