RC-02K473JT
MFR.Part #
RC-02K473JT
JLCPCB Part #
C2838676
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS