RD250M680LO16*26H-8A2C
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RD250M680LO16*26H-8A2C
JLCPCB Part #
C2837973
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 250V 26mm 68uF ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS