2R350TA-5
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
2R350TA-5
JLCPCB Part #
C2837057
Package
Plugin,D5.5xL6mm
Description
-40℃~+90℃ 1pF 2 350V 5.5mm 5kA 6mm 900V ±20% 插件,D5.5xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS