2R350TB-8
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
2R350TB-8
JLCPCB Part #
C2836975
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 10kA 2 350V 6mm 800V 8mm ±20% 插件,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS