1TS009B-2700-5000-CT
Extended
- Manufacturer
- HYP (Hongyuan Precision)
- MFR.Part #
- 1TS009B-2700-5000-CT
- JLCPCB Part #
- C319423
- Package
- SMD,6x6mm
- Description
- -40℃~+90℃ 100,000 cycles 12V 2.7N 50mA 5mm 6mm 6mm Black J-Lead No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS