1TS009A-2700-5000-CT
MFR.Part #
1TS009A-2700-5000-CT
JLCPCB Part #
C319415
Package
SMD,6x6mm
Description
-40℃~+90℃ 100,000 cycles 12V 2.7N 50mA 5mm 6mm 6mm Black J-Lead No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6x6mm Tactile Switches ROHS