1TS005A-2300-5001
MFR.Part #
1TS005A-2300-5001
JLCPCB Part #
C319405
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-40℃~+90℃ 12V 2.3N 50mA 5mm 6mm 6mm 70,000 Cycles Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS