1TS002G-1400-3500-CT
MFR.Part #
1TS002G-1400-3500-CT
JLCPCB Part #
C319373
Package
SMD,7.6x3.5mm
Description
-40℃~+90℃ 1.4N 12V 3.5mm 3.5mm 50,000 cycles 50mA 7.6mm Black J-Lead No Rectangular Button SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,7.6x3.5mm Tactile Switches ROHS