1TS002C-2700-5000-CT
MFR.Part #
1TS002C-2700-5000-CT
JLCPCB Part #
C319359
Package
SMD,6x3.5mm
Description
-40℃~+90℃ 12V 2.7N 3.5mm 30,000 Cycles 50mA 5mm 6mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS