1TS002B-1600-5001-CT
MFR.Part #
1TS002B-1600-5001-CT
JLCPCB Part #
C319328
Package
SMD,6x3.5mm
Description
-40℃~+90℃ 1.6N 12V 3.5mm 50,000 cycles 50mA 5mm 6mm Gull Wing No Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS