1TS002A-2600-5000
MFR.Part #
1TS002A-2600-5000
JLCPCB Part #
C318819
Package
插件,6x3.5mm
Description
-40℃~+90℃ 12V 2.6N 3.5mm 30,000 Cycles 50mA 5mm 6mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole White Without Bracket 插件,6x3.5mm Tactile Switches ROHS