1TS002A-1500-4300
MFR.Part #
1TS002A-1500-4300
JLCPCB Part #
C318805
Package
插件,6x3.5mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5N 12V 3.5mm 4.3mm 50,000 cycles 50mA 6mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole White Without Bracket 插件,6x3.5mm Tactile Switches ROHS