1TS001G-2500-1500-CT
Extended
Manufacturer
HYP (Hongyuan Precision)
MFR.Part #
1TS001G-2500-1500-CT
JLCPCB Part #
C318798
Package
SMD-4P,5.1x5.1mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5mm 100,000 cycles 12V 2.5N 5.1mm 5.1mm 50mA Gold Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,5.1x5.1mm Tactile Switches ROHS