TLA450V220M30*30V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TLA450V220M30*30V
JLCPCB Part #
C2835747
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1A@120Hz 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS