TDC400V470M35*35 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDC400V470M35*35 V
JLCPCB Part #
C2835739
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS