TDA200V470M22*35 V
MFR.Part #
TDA200V470M22*35 V
JLCPCB Part #
C2835729
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.41A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS