NXA50V2200M18*31.5 LO
MFR.Part #
NXA50V2200M18*31.5 LO
JLCPCB Part #
C2835724
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 21mΩ@100kHz 2200uF 3.635A@100kHz 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS