NFC250V47M16*20 LO
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
NFC250V47M16*20 LO
JLCPCB Part #
C2835707
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 20mm 250V 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS