NFA400V100M18*25 LO
MFR.Part #
NFA400V100M18*25 LO
JLCPCB Part #
C2835666
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 18mm 25mm 400V 501mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS