2SJ168TE85LF
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
2SJ168TE85LF
JLCPCB Part #
C3279667
Package
SC-59
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 200mA 200mW 22pF 2Ω@10V 3.5V 60V 60pF 85pF P-Channel SC-59 MOSFETs ROHS