FHW1210HC8R2JGT
MFR.Part #
FHW1210HC8R2JGT
JLCPCB Part #
C318062
Description
170mA 20@7.9MHz 50MHz 8.2uH 8.6Ω ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS