FHW1210HC2R2JGT
MFR.Part #
FHW1210HC2R2JGT
JLCPCB Part #
C318055
Description
110MHz 2.2uH 2.41Ω 30@50MHz 310mA ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS