FHW1008UC1R8JGT
MFR.Part #
FHW1008UC1R8JGT
JLCPCB Part #
C318019
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.8uH 160MHz 2.6Ω 28@50MHz 300mA ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS