FHW1008UC1R2JGT
MFR.Part #
FHW1008UC1R2JGT
JLCPCB Part #
C318017
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
1.2uH 200MHz 2Ω 310mA 35@50MHz ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS