FHW1008UCR18JGT
MFR.Part #
FHW1008UCR18JGT
JLCPCB Part #
C318009
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
180nH 45@100MHz 620mA 640MHz 770mΩ ±5% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS