FHW0805UC4N7KGT
MFR.Part #
FHW0805UC4N7KGT
JLCPCB Part #
C317993
Description
4.7nH 40@1GHz 50mΩ 600mA 6GHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS