FHW0402UC8N7JST
MFR.Part #
FHW0402UC8N7JST
JLCPCB Part #
C317947
Description
200mΩ 25@250MHz 4.1GHz 480mA 8.7nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS