FHW0402UC7N5JST
MFR.Part #
FHW0402UC7N5JST
JLCPCB Part #
C317945
Description
100mΩ 23@250MHz 4.8GHz 680mA 7.5nH ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS