FHW0402UC1N8KST
MFR.Part #
FHW0402UC1N8KST
JLCPCB Part #
C317663
Description
1.04A 1.8nH 16@250MHz 6GHz 70mΩ ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS