C82333J3DE6R8LC
MFR.Part #
C82333J3DE6R8LC
JLCPCB Part #
C316661
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2kV 33nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS