C82104JAD5RLC
MFR.Part #
C82104JAD5RLC
JLCPCB Part #
C316653
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS