JK-SMD1210-150/6V
MFR.Part #
JK-SMD1210-150/6V
JLCPCB Part #
C2830256
Package
1210
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100A 210mΩ 30mΩ 3A 500ms 6V 800mW 1210 Resettable Fuses ROHS