JK16-160T
Extended
Manufacturer
Jinrui Electronic Materials Co.
MFR.Part #
JK16-160T
JLCPCB Part #
C2830222
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 1.6A 100A 110mΩ 16V 3.2A 40mΩ 5s 7.4mm 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS