FHW0402UC012JGT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
FHW0402UC012JGT
JLCPCB Part #
C316441
Package
0402
Description
120mΩ 12nH 25@250MHz 3.6GHz 640mA ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS