PRS5020-2R2NT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
PRS5020-2R2NT
JLCPCB Part #
C316435
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 2.9A 33mΩ ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS