CBW100505U801T
- MFR.Part #
- CBW100505U801T
- JLCPCB Part #
- C316431
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+125℃ 1 250mA 800mΩ 800Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS