CB3225-101(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CB3225-101(f)
JLCPCB Part #
C316328
Package
1210
Description
1 100Ω@100MHz 20mΩ 400mA ±25% 1210 Ferrite Beads ROHS