CB2012-600
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
CB2012-600
JLCPCB Part #
C316252
Package
0805
Description
1 100mΩ 1A 60Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS