PS122WJ0752T4E
MFR.Part #
PS122WJ0752T4E
JLCPCB Part #
C2794137
Description
-55℃~+155℃ 2W 500V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS